My i nasza marka | Herbal Care
Historia//
Nasza historia
Jesteśmy firmą rodzinną z 20-letnią historią i z wielopokoleniowymi tradycjami zielarskimi. Nasi przodkowie słynęli z domowych mikstur przygotowywanych dla krewnych i sąsiadów.

Pierwsze produkty Herbal Care powstawały w rodzinnej manufakturze na podstawie receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Nasza fabryka mieści się w pięknych polskich górach, otoczona przyrodą, która jest tak ważna dla naszej firmy. Od zawsze dbamy o środowisko wokół nas, spełniamy normy dotyczące ochrony środowiska i korzystamy ze składników pochodzących z odnawialnych źródeł.

Mamy własne ujęcie wody ze studni głębinowych, wykorzystujemy wodę deszczową, a pomieszczenia ogrzewamy ciepłem wytwarzanym podczas procesów produkcyjnych. W tak przyjaznych naturze warunkach musiała powstać marka, z której jesteśmy naprawdę dumni… to marka, którą cenimy szczególnie.

Nasza marka
Wierzymy, że prawdziwe piękno pochodzi z natury
Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.
+48 12 252 70 00
ul. Jugowicka 10c, 30-443 Kraków
Marka Herbal Care istnieje na rynku od ponad dekady. Nasze produkty wykorzystują w swoim składzie aż do 96% naturalnych składników i zawierają czyste ziołowe ekstrakty. Dlatego muszą być sprzedawane w ciemnych butelkach, by chronić je przed słońcem. Nie zawierają natomiast niczego co jest zbędne w tradycyjnych recepturach: parabenów, oleju parafinowego, barwników, BHA, BHT, alkoholu etylowego. Szeroka gama Herbal Care obejmuje 8 szamponów, 4 odżywki w tubie, 3 odżywki w sprayu, 5 kremów do twarzy, 3 kremy do rąk i 3 kremy do stóp. Wykorzystujemy w nich rośliny od wieków obecne w medycynie naturalnej: czarną rzepę, pokrzywy, len, dziką różę, rumianek czy łopian. Wierzymy, że prawdziwe piękno pochodzi z natury

Spot Herbal Care

Top